Anasayfa BELEDİYEMİZ Haber Arşivi Başkanımız Özen KAPTAN'ın 2012 yılı kutlaması

Başkanımız Özen KAPTAN'ın 2012 yılı kutlaması

Esenköy Belediye Başkanı Özer Kaptan, doğal güzellikleriyle, birlik, beraberlik ve kardeşliğiyle, Yalova?mızın güzide beldelerinden olan Esenköy?de yeni yılı hemşerileriyle birlikte girmenin gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirten bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaptan mesajında, bölgede yaşam standardını yükseltmek, yaşanabilir ve adına yakışır bir belde oluşturma hedefine yürüdüklerini belirterek 2012 yılında da koşar adımlarla süreceğini ifade etti.

2011 yılının kendisi için beldeye ve insana hizmet etme onuruna erişilen özel bir yıl olduğunu ifade eden Başkan Özer Kaptan, ?2011 ilçemiz için bir değişim ve dönüşüm yılı olduğu gibi, 2012 yılı da bu çalışmaların hiç şüphesiz ivme kazandığı yıl olacaktır. Beldemizin sahip olduğu potansiyelin en iyi şekilde kullanılması, sorunların çözümü ve beldemizin başta kış turizmi olmak üzere doğal güzellikleri ile ulusal ve uluslararası platformlarda arzu ettiği noktaya ulaşması, yeni yıl için temel hedeflerimizden biri olacak. 2010 yılında başlattığımız hizmet yarışımızı, aynı şevk, heyecan ve azimle 2012 yılında da devam ettireceğiz. Bu vesileyle, yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.? Dedi.